image

O nas

wieloletnie.pl

Prowadzimy rodzinny biznes od kilkunastu lat. Z powodzeniem wprowadzamy na rynek nowości- byliny i krzewy. Staramy się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Zajmujemy się sprzedażą kwiatów i krzewów z własnej hodowli.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo byliny oraz drzewa i krzewy ozdobne doskonale nadające się do dużych ogrodów i małych ogródków.
Cały nasz asortyment to rośliny wieloletnie.
Materiał jaki posiadamy jest w pojemnikach, doskonale ukorzeniony. Dzięki temu nasze rośliny nie mają problemów z przystosowaniem się do nowego miejsca i zawsze ładnie się przyjmują na nowym stanowisku.

Wszystkie nasze rośliny posiadają zdjęcia ich wyglądu, pochodzące z naszego ogródka. Mają więc Państwo pewność, że zakupiona roślina (pod warunkiem należytej pielęgnacji) będzie ozdobą ogrodu lub tarasu.

Zapraszamy do zapoznania się na naszą ofertą.


Opinie o naszych produktach i o nas

image

"Kwiaty, które kupuję u Państwa są zawsze najwyższej jakości. Nigdy nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Zawsze przyjmowały się w moim ogródku. Dlatego też zawsze kupuję w wieloletnie.pl"

Michał Raczyński, Manager
image

"Takich nowinek jak w wieloletnie.pl, nie dostaniecie nigdzie. Mój piękny ogród budzi zachwyt u każdego gościa, który mnie odwiedza. Nie wiem skąd biorą takie cudeńka, ale kilka moich perełek to ewenement na całą okolicę"

Tomasz Kozłowski, Przedsiębiorca
image

"Ja od lat zamawiam na wieloletnie.pl kwiaty przez internet i w zasadzie nie było żadnych problemów. Cennik przesyłki kurierskiej jest akceptowalny a towar zabezpieczony solidnie. Mogę z całego serca polecić tą stronę i rośliny które oferują."

Marian Tworek, Pracownik biurowy

Kategorie

Najlepiej sprzedają się